Корнієнко пояснив, чому місцеві вибори у Києві не відбудуться у грудні


За словами "слуги народу", у парламенту не вистачить часу для призначення місцевих виборів на грудень

Про це сказав перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає "РБК-Україна". Об этом сообщает xata-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

Місцеві вибори в Києві навряд чи пройдуть у грудні, оскільки у Верховної ради недостатньо часу для прийняття відповідного рішення.

"Щодо виборів 8 грудня не скажу. Наскільки я знаю, в законопроекті № 2143-3 не виписана конкретна дата виборів. Якщо слідувати стандартній процедурі, то нам, щоб зробити це постанову, потрібна тиждень або дві. Ми не встигаємо. Ми фактично можемо її проголосувати після 15 числа. Тобто, ми на 8-е не встигаємо. Це, незважаючи на те, що у нас немає ЦВК, повинна на наступний день після прийняття постанови оголосити вибори. Тому ймовірність на грудень я оцінюю як невисоку. Просто немає часу", — заявив Корнієнко.

  • Київський міський голова Віталій Кличко подав на розгляд до Верховної Ради України альтернативний проєкт закону про столицю, де у киян залишається можливість обирати владу
  • Нардепи зі “Слуги народу” запропонували зміни до закону про столицю


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/korniyenko_poyasnyv_chomu_miscevi_vybory_u_kyyevi_ne_vidbudutsya_u_grudni”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя