Як узяти участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності

ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності цього року відбудеться за новими правилами. Долучитися до загальнонаціональної акції можуть українці з усього світу. Нагадаємо, що треба робити, щоб узяти участь у конкурсі.Щоб підготуватися до написання радіодиктанту, перегляньте нові правила правопису української мови — цьогоріч у тексті будуть слова на знання нових норм. Об этом сообщает mungaz.in.ua со ссылкой на СМИ.


Якщо ви хочете взяти участь у конкурсі на написання радіодиктанту без помилок, то одразу після завершення диктанту:


  • сфотографуйте/відскануйте написаний текст;
  • протягом 15 хвилин (після закінчення акції) надішліть його електронною поштою на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..


Якщо ви хочете взяти участь у конкурсі на найкращий твір:


  • напишіть твір на оголошену під час ефіру тему;
  • до 10 листопада надішліть його разом із текстом диктанту на адресу: Київ, 01001, вул. Хрещатик, буд. 26, UA: Українське радіо або на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з поміткою «Твір».


Зазначимо, 8 листопада о 12:00 текст диктанту оприлюднять на сайтах Суспільного мовника: UA: Українське радіо та UA: Cуспільне мовлення. Тому перевірити себе можна буде одразу після акції. Але надіслані диктанти після публікації правильного варіанта розглядати не будуть.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/yak_uzyaty_uchast_u_vseukrainskomu_radiodyktanti_natsionalnoi_iednosti_330112.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя