Чи варто в Україні скасовувати обов’язковий призов до армії: Ваша думка

Як Ви ставитеся до скасування обов’язкового призову до армії

Найближчим часом в Україні можуть скасувати обов’язковий призов до армії. Зокрема, з такими ініціативами виступили міністр оборони Андрій Загороднюк і пропризидентська фракція "Слуга народу". Об этом сообщает РЕЙТИНГОВЫЕ НОВОСТИ со ссылкой на СМИ.

Нещодавно міністр оборони Андрій Загороднюк заявив, що має намір скасувати обов’язковий призов до армії. Як підкреслив він, це є його персональною метою та цьому напрямку Україна нині рухається.

ЦІкаво! Армія з 18 років: у Генштабі та ОПУ висловили відповідні пропозиції

Це позиція держави загалом, що ми рухаємось до професійної армії за стандартами НАТО, підготовленої, оснащеної. І головне – аби кожен військовослужбовець знав своє місце, у нього має бути чітка військова кар’єра та захищені права. Так, щоб під час відбору ми могли конкурувати за кращих людей,
– пояснив міністр оборони.

Згодом у пропрезидентській фракції "Слуга народу" зауважили, що вони працюють над проєктом закону щодо скасування призову. Щоправда, таку інціативу реалізовуватимуть покрокова.

"У нас є загальне бачення скасувати призов узагалі, коли виникне така можливість і фінансова, і, за спроможністю, щодо людей. Реалізувати це можна буде так: спочатку скоротити призов на 20% і замінити його на контрактну армію. Потім побачити, що у нас все нормально, що ми контролюємо процес, тоді скоротити ще на 20%. Тобто, таким покроковим шляхом дійти можна до 100%", – зауважив голова "Слуги народу" у парламенті Давид Арахамія.

Також він додав, що хороша сучасна техніка для українських військових є частиною військових спроможностей України.

Радимо ознайомитися! Осінній призов 2019: усі подробиці

А як Ви ставитесь до такої ініціативи української влади? Адже у 2013 році Україна була близькою до відходу від строкової служби та переходу на контракт. Більше того, найближчим президент-утікач Віктор Янукович навіть підписав указ про припинення військового призову. Щоправда, на початку війни з Росією у 2014 це лише зіграло на руку агресору, і у підсумку п’ятий президент Петро Порошенко був змушеним повернути призов. Беріть участь у нашому опитуванні.


Джерело статті: “http://24tv.ua/chi_varto_v_ukrayini_skasovuvati_obovyazkoviy_prizov_do_armiyi_opituvannya_n1233682”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя